KULISY / BACKSTAGE

Realizacja dla programu "Pytanie na śniadanie"

Zdjęcia z planu felietonu do programu "Pytanie na śniadanie" TVP2. Relacja z backstage'u krótkiego materiału, który miał na celu przybliżyć historię wielodzietnej rodziny, która organizuje pikniki w zimowej aurze. Reportaż został wyemitowany 11.02.2021 r. podczas programu "Pytanie na Śniadanie" i jest własnością TVP.

Gdybym był bogaty - backstage

Zapis fotograficzny z realizacji reportażu "Gdybym był bogaty" na zlecenie "Głębi ostrości TVP.Teatr – jak mówi – uratował mu życie. Musiał jednak sam go sobie stworzyć, a potem zbudować. Więc buduje - w hali dworcowej poczekalni. Droga, którą przeszedł on i jego zespół, nie była jednak ani łatwa, ani przyjemna. „Teatr młody" – bo tak siebie nazywają – tuż przed wybuchem pandemii został wyeksmitowany z pierwszej siedziby. Młodzi artyści jednak się nie poddali i znaleźli nowe miejsce – na dworcu w Chorzowie. A teraz sami swój „Teatr Młody” budują. Pierwszy spektakl chcą zagrać wiosną.

Film konkursowy OSP Ostrowy nad Okszą

Krótki metraż, laureat I miejsca w wojewódzkiej edycji konkursu zorganizowanego przez Agencję Modernizacji i Restrukturyzacji Rolnictwa pt.: “Bezpieczna zabawa i praca na wsi podczas wakacji”. Zdjęcia: Jarosław Brzęczek (Tygodnik klobucka.pl) oraz Dariusz Borycki (Borys photography – amatorsko).

Chwile

Krótki fotoreportaż z planu “Chwil” z Mistrzami Świata w Tańcach Latynoamerykańskich – Magdaleną Dederko i Kacprem Pawłowskim. Zdjęcia: Jarosław Brzęczek.

Życie

Zdjęcia z planu krótkometrażówki “Życie”. Fotosy: Jan Dominik.